
| Kategori: | Sisipan teras |
| Siri: | A |
| Luas keratan rentas konduktor: | 0.14- 4.0 mm2 |
| Luas keratan rentas konduktor: | AWG 26 ~ 12 |
| Arus yang dinilai: | 16 A |
| Voltan yang dinilai: | 250V |
| Voltan denyutan yang dinilai: | 4KV |
| Tahap pencemaran: | 3 |
| Voltan yang dinilai mematuhi UL/CSA: | 600 V |
| Impedans penebat: | ≥ 10¹º Ω |
| Rintangan sentuhan: | ≤ 1 mΩ |
| Panjang jalur: | 7.5mm |
| Suhu yang terhad: | -40 ~ +125 °C |
| Bilangan sisipan | ≥ 500 |
| Bahan (Sisip): | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Sisip): | RAL 7032 (Abu Kerikil) |
| Bahan (pin): | Aloi kuprum |
| Permukaan: | Penyaduran perak/emas |
| Penarafan kalis api bahan mengikut UL 94: | V0 |
| RoHS: | Memenuhi kriteria pengecualian |
| Pengecualian RoHS: | 6(c): Aloi kuprum mengandungi sehingga 4% plumbum |
| Keadaan ELV: | Memenuhi kriteria pengecualian |
| RoHS China: | 50 |
| Bahan REACH SVHC: | Ya |
| Bahan REACH SVHC: | plumbum |
| Perlindungan kebakaran kenderaan kereta api: | EN 45545-2 (2020-08) |
| Mod sambungan: | Sambungan tekan sejuk |
| Jenis lelaki perempuan: | Kepala lelaki |
| Dimensi: | 32A |
| Bilangan jahitan: | 16 (17-32) |
| Pin pembumian: | Ya |
| Sama ada jarum lain diperlukan: | Ya |

Kami dengan sukacitanya memperkenalkan inovasi terkini kami dalam ruang penyambung tugas berat - Penyambung Tugas Berat. Direka untuk merevolusikan ketersambungan dalam persekitaran perindustrian, penyambung canggih ini memberikan prestasi, ketahanan dan kebolehpercayaan yang tiada tandingan. Dengan fungsi canggih dan kualiti yang tiada tandingan, penyambung tugas berat akan mentakrifkan semula cara anda menyambungkan jentera dan peralatan berat. Penerangan Produk: Teras penyambung tugas berat ialah kualiti binaannya yang unggul. Penyambung ini diperbuat daripada bahan gred tinggi untuk menahan persekitaran yang paling keras. Sama ada suhu ekstrem, kelembapan, habuk atau getaran, penyambung kami direka bentuk untuk berfungsi dengan sempurna dalam situasi yang paling mencabar. Pembinaannya yang kukuh memastikan ketahanan jangka panjang, mengurangkan keperluan penggantian yang kerap dan masa henti yang mahal.

Penyambung tugas berat direka bentuk dengan mengutamakan kemudahan, membolehkan pemasangan yang cepat dan mudah. Reka bentuk yang padat dan mesra pengguna membolehkan sambungan dan pemutusan sambungan yang mudah, menjimatkan masa berharga semasa pemasangan dan penyelenggaraan peralatan. Terminal berkod warna penyambung dan mekanisme penguncian intuitif memastikan sambungan yang selamat dan bebas ralat setiap masa. Selain itu, pemegang ergonomiknya memberikan cengkaman yang selesa dan mudah dikendalikan walaupun memakai sarung tangan pelindung. Apa yang membezakan penyambung tugas berat daripada pesaing ialah prestasi unggulnya. Penyambung ini mempunyai kapasiti bawaan arus yang tinggi dan boleh mengendalikan beban berat dengan andal tanpa menjejaskan prestasi. Rintangan sentuhan yang rendah memastikan penghantaran kuasa yang cekap, meminimumkan kehilangan kuasa dengan berkesan dan memaksimumkan produktiviti. Di samping itu, penyambung menawarkan sifat penebat yang sangat baik, memastikan prestasi dan keselamatan yang optimum.

Keselamatan adalah yang paling penting dalam persekitaran perindustrian, dan penyambung tugas berat cemerlang dalam hal ini. Penyambung ini dilengkapi dengan ciri keselamatan canggih, termasuk sistem perisai bersepadu dan bahan kalis api, yang memberikan perlindungan yang andal terhadap bahaya elektrik dan potensi risiko kebakaran. Ia mematuhi semua piawaian dan pensijilan industri, memberikan anda ketenangan fikiran bahawa peranti anda dilindungi dengan baik. Kefleksibelan adalah satu lagi kelebihan penyambung tugas berat. Dengan reka bentuk modularnya, ia serasi dengan pelbagai jenis jentera dan peralatan berat. Sama ada anda berada dalam pembinaan, pembuatan, perlombongan atau mana-mana industri lain yang memerlukan sambungan tugas berat, penyambung kami dapat memenuhi keperluan khusus anda. Fleksibilitinya membolehkan penyepaduan yang mudah, menjadikannya penyelesaian yang kos efektif yang dapat menyesuaikan diri dengan keperluan anda yang berubah-ubah. Secara keseluruhannya, Penyambung Tugas Berat merupakan pengubah permainan dalam ruang penyambung tugas berat. Kualiti binaannya yang unggul, prestasi yang tiada tandingan dan ciri keselamatan canggih menjadikannya penyelesaian sambungan muktamad untuk aplikasi perindustrian. Dengan penyambung ini, anda dapat memastikan penghantaran kuasa yang lancar, peningkatan produktiviti dan keselamatan maksimum untuk jentera dan peralatan berat. Alami masa depan ketersambungan tugas berat dengan penyambung tugas berat – penyambung yang akan membawa perniagaan anda ke tahap yang lebih tinggi.