
Rangkaian produk BEISIT merangkumi hampir semua jenis penyambung yang berkenaan dan menggunakan jenis hud dan perumah yang berbeza, seperti hud & perumah logam dan plastik siri HA, HB, arah kabel yang berbeza, perumah yang dipasang di dinding sekat dan permukaan walaupun dalam keadaan yang teruk, penyambung juga boleh menyelesaikan tugas dengan selamat.
| Kategori: | Sisipan teras |
| Siri: | HQ |
| Luas keratan rentas konduktor: | 0.14 ~ 4mm2 |
| Luas keratan rentas konduktor: | AWG 26 ~ 12 |
| Voltan yang dinilai mematuhi UL/CSA: | 600 V |
| Impedans penebat: | ≥ 10¹º Ω |
| Rintangan sentuhan: | ≤ 1 mΩ |
| Panjang jalur: | 7.0mm |
| Tork pengetatan | 0.5 Nm |
| Suhu yang terhad: | -40 ~ +125 °C |
| Bilangan sisipan | ≥ 500 |
| Mod sambungan: | Terminal skru |
| Jenis lelaki perempuan: | Kepala wanita |
| Dimensi: | 3A |
| Bilangan jahitan: | 5+PE |
| Pin pembumian: | Ya |
| Sama ada jarum lain diperlukan: | No |
| Bahan (Sisip): | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Sisip): | RAL 7032 (Abu Kerikil) |
| Bahan (pin): | Aloi kuprum |
| Permukaan: | Penyaduran perak/emas |
| Penarafan kalis api bahan mengikut UL 94: | V0 |
| RoHS: | Memenuhi kriteria pengecualian |
| Pengecualian RoHS: | 6(c): Aloi kuprum mengandungi sehingga 4% plumbum |
| Keadaan ELV: | Memenuhi kriteria pengecualian |
| RoHS China: | 50 |
| Bahan REACH SVHC: | Ya |
| Bahan REACH SVHC: | plumbum |
| Perlindungan kebakaran kenderaan kereta api: | EN 45545-2 (2020-08) |

Penyambung teguh HQ-005-FC merupakan pilihan utama untuk semua keperluan sambungan perindustrian anda. Penyambung ini, yang direka bentuk untuk aplikasi yang mencabar, menyediakan sambungan yang selamat dan berkesan kepada sistem elektrik dan elektronik anda. Penyambung teguh HQ-005-FC direka bentuk untuk menahan keadaan persekitaran yang paling teruk, menjadikannya sesuai untuk jentera perindustrian, sistem automasi dan aplikasi tugas berat yang lain. Pembinaannya yang kukuh menjamin daya tahan dan jangka hayat yang lebih panjang, walaupun dalam keadaan yang paling mencabar. Menampilkan mekanisme penguncian yang mudah dan selamat, penyambung HQ-005-FC memberikan sambungan yang boleh dipercayai dan stabil, sekali gus mengurangkan kemungkinan pemutusan sambungan yang tidak disengajakan dan memastikan operasi berterusan. Ini menjadikannya pilihan yang sangat baik untuk sistem penting di mana kebolehpercayaan adalah penting.

Penyambung ini memberikan perlindungan yang sangat baik terhadap habuk, kelembapan dan bahan cemar, memastikan sambungan elektrik yang selamat dan terjamin walaupun dalam persekitaran yang keras. Penyambung tugas berat HQ-005-FC didatangkan dalam pelbagai konfigurasi untuk memenuhi pelbagai keperluan untuk kuasa, isyarat atau sambungan data.

Penyambung HQ-005-FC mudah dipasang dan diselenggara, sekali gus meningkatkan kecekapan sistem. Sesuai untuk kegunaan industri yang lasak, ia menawarkan ketahanan, prestasi yang andal dan persediaan yang mudah. Dengan binaan yang teguh dan konfigurasi yang serba boleh, penyambung ini memastikan sambungan yang selamat dan berkesan. Pilih HQ-005-FC untuk sambungan yang boleh dipercayai dan tahan lama.