
Rangkaian produk BEISIT merangkumi hampir semua jenis penyambung yang berkenaan dan menggunakan jenis hud dan perumah yang berbeza, seperti hud & perumah logam dan plastik siri HA, HB, arah kabel yang berbeza, perumah yang dipasang di dinding sekat dan permukaan walaupun dalam keadaan yang teruk, penyambung juga boleh menyelesaikan tugas dengan selamat.
| Kategori: | Sisipan teras |
| Siri: | HK |
| Luas keratan rentas konduktor: | 1.5-16mm2 |
| Luas keratan rentas konduktor: | AWG 10 |
| Voltan yang dinilai mematuhi UL/CSA: | 600 V |
| Impedans penebat: | ≥10¹º Ω |
| Rintangan sentuhan: | ≤1 meterΩ |
| Panjang jalur: | 7.0mm |
| Ttork pengetatan | 0.5 Nm |
| Suhu yang terhad: | -40 ~ +125 °C |
| Bilangan sisipan | ≥500 |
| Mod sambungan: | Terminal skru |
| Jenis lelaki perempuan: | Kepala wanita |
| Dimensi: | H16B |
| Bilangan jahitan: | 4/0 |
| Pin pembumian: | Ya |
| Sama ada jarum lain diperlukan: | No |
| Bahan (Sisip) | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Sisipkan) | RAL 7032 (Abu Kerikil) |
| Bahan (pin) | Aloi kuprum |
| Permukaan | Penyaduran perak/emas |
| Penarafan kalis api bahan mengikut UL 94 | V0 |
| RoHS | Memenuhi kriteria pengecualian |
| Pengecualian RoHS | 6(c): Aloi kuprum mengandungi sehingga 4% plumbum |
| Keadaan ELV | Memenuhi kriteria pengecualian |
| RoHS China | 50 |
| Bahan REACH SVHC | Ya |
| Bahan REACH SVHC | plumbum |
| Perlindungan kebakaran kenderaan kereta api | EN 45545-2 (2020-08) |
| Pengenalpastian | Jenis | No. Pesanan |
| Penamatan kelim | HK004/0-F | 1 007 03 0000100 |

Disebabkan reka bentuknya yang mesra pengguna, pemasangan dan penyelenggaraan penyambung HK-004/0-F adalah pantas dan mudah. Ini menjimatkan masa dan membolehkan pemasangan dan penyelenggaraan sistem elektrik yang cekap. Akhirnya, penyambung tugas berat HK-004/0-F adalah pilihan yang tepat untuk aplikasi perindustrian yang mencabar, dengan prestasi yang kukuh, andal dan ciri pemasangan yang mudah. Dengan strukturnya yang kukuh dan konfigurasi berbilang fungsi, penyambung ini menyediakan penyelesaian yang selamat dan cekap untuk semua keperluan sambungan anda. Pilih penyambung HK-0040-F untuk sambungan yang andal dan tahan lama.

Penyambung Tugas Berat Hk-004/0-F direka khusus untuk menyediakan sambungan elektrik yang andal dalam persekitaran yang keras. Pembinaannya yang tahan lama dan ciri-ciri berprestasi tinggi menjadikannya sesuai untuk aplikasi dalam automasi perindustrian, jentera dan kenderaan tugas berat. Dibina dengan bahan yang lasak, penyambung ini menawarkan ketahanan dan rintangan hentaman yang sangat baik, memastikan operasi yang andal dalam keadaan persekitaran bertekanan tinggi, suhu tinggi, lembap dan keras. Dengan mekanisme pengunciannya yang mudah dan selamat, penyambung Hk-004/0-F menyediakan sambungan yang andal dan stabil, reka bentuk yang dioptimumkan menyerap dan mengurangkan getaran dan kejutan dengan berkesan, melindungi penyambung dan komponen elektronik dalaman. Kualiti dikawal untuk memenuhi piawaian prestasi dan kebolehpercayaan yang tinggi.

Penyambung ini menawarkan perlindungan kemasukan yang tinggi terhadap habuk, kelembapan dan bahan cemar lain. Ini memastikan sambungan elektrik anda kekal selamat dan terjamin, walaupun dalam persekitaran yang keras dan mencabar. Penyambung tugas berat HK-004/0-F tersedia dalam pelbagai konfigurasi, termasuk kiraan pin dan saiz cangkerang yang berbeza, membolehkan penyelesaian sambungan yang serba boleh dan boleh disesuaikan. Sama ada anda memerlukan kuasa, isyarat atau sambungan data, penyambung ini memenuhi keperluan anda.