
Rangkaian produk BEISIT merangkumi hampir semua jenis penyambung yang berkenaan dan menggunakan jenis hud dan perumah yang berbeza, seperti hud & perumah logam dan plastik siri HQ, arah kabel yang berbeza, perumah yang dipasang pada dinding sekat dan perumah yang dipasang pada permukaan walaupun dalam keadaan yang teruk, penyambung juga boleh menyelesaikan tugas dengan selamat.
| Pengenalpastian | Jenis | No. Pesanan |
| Penamatan kelim | HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Pengenalpastian | Jenis | No. Pesanan |
| Penamatan kelim | HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Kategori: | Sisipan teras |
| Siri: | HQ |
| Luas keratan rentas konduktor: | 0.14 -4mm2 |
| Luas keratan rentas konduktor: | AWG 26 ~ 14 |
| Voltan yang dinilai mematuhi UL/CSA: | 500 V |
| Impedans penebat: | ≥ 10¹º Ω |
| Rintangan sentuhan: | ≤ 1 mΩ |
| Panjang jalur: | 7.0mm |
| Tork pengetatan | 0.5 Nm |
| Suhu yang terhad: | -40 ~ +125 °C |
| Bilangan sisipan | ≥ 500 |
| Mod sambungan: | Penamatan skru Penamatan kelim Penamatan spring |
| Jenis lelaki perempuan: | Ketua lelaki dan perempuan |
| Dimensi: | HCP |
| Bilangan jahitan: | 8+PE |
| Pin pembumian: | Ya |
| Sama ada jarum lain diperlukan: | No |
| Bahan (Sisip): | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Sisip): | RAL 7032 (Abu Kerikil) |
| Bahan (pin): | Aloi kuprum |
| Permukaan: | Penyaduran perak/emas |
| Penarafan kalis api bahan mengikut UL 94: | V0 |
| RoHS: | Memenuhi kriteria pengecualian |
| Pengecualian RoHS: | 6(c): Aloi kuprum mengandungi sehingga 4% plumbum |
| Keadaan ELV: | Memenuhi kriteria pengecualian |
| RoHS China: | 50 |
| Bahan REACH SVHC: | Ya |
| Bahan REACH SVHC: | plumbum |
| Perlindungan kebakaran kenderaan kereta api: | EN 45545-2 (2020-08) |

Penyambung HQ-008-MC adalah penting untuk sambungan perindustrian yang teguh. Disesuaikan untuk kegunaan yang ketat, ia menawarkan sambungan yang selamat dan berkesan untuk sistem elektrik dan elektronik. Direka bentuk untuk menahan keadaan yang teruk, HQ-007-MC sesuai untuk jentera berat dan sistem automatik. Binaannya yang kukuh menjanjikan ketahanan dalam senario yang mencabar. Dengan ciri penguncian yang mudah, HQ-008-MC memastikan sambungan yang konsisten dan boleh dipercayai, meminimumkan risiko pemutusan sambungan untuk mengekalkan operasi yang lancar. Ia optimum untuk sistem penting yang mana kebolehpercayaan adalah paling utama.

Penyambung teguh HQ-008-FC merupakan pilihan utama untuk semua keperluan sambungan perindustrian anda. Penyambung ini, yang direka bentuk untuk aplikasi yang mencabar, menyediakan sambungan yang selamat dan berkesan kepada sistem elektrik dan elektronik anda. Penyambung teguh HQ-008-FC direka bentuk untuk menahan keadaan persekitaran yang paling teruk, menjadikannya sesuai untuk jentera perindustrian, sistem automasi dan aplikasi tugas berat yang lain. Pembinaannya yang kukuh menjamin daya tahan dan jangka hayat yang lebih panjang, walaupun dalam keadaan yang paling mencabar. Menampilkan mekanisme penguncian yang mudah dan selamat, penyambung HQ-008-FC memberikan sambungan yang boleh dipercayai dan stabil, sekali gus mengurangkan kemungkinan pemutusan sambungan yang tidak disengajakan dan memastikan operasi berterusan. Ini menjadikannya pilihan yang sangat baik untuk sistem penting di mana kebolehpercayaan adalah penting.