
Rangkaian produk BEISIT merangkumi hampir semua jenis penyambung yang berkenaan dan menggunakan jenis hud dan perumah yang berbeza, seperti hud & perumah logam dan plastik bagi siri HD, HA, arah kabel yang berbeza, perumah yang dipasang di dinding sekat dan perumah yang dipasang di permukaan walaupun dalam keadaan yang teruk, penyambung juga boleh menyelesaikan tugas dengan selamat.
| Kategori: | Sisipan teras |
| Siri: | HD |
| Luas keratan rentas konduktor: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Luas keratan rentas konduktor: | AWG 14-26 |
| Voltan yang dinilai mematuhi UL/CSA: | 600 V |
| Impedans penebat: | ≥ 10¹º Ω |
| Rintangan sentuhan: | ≤ 1 mΩ |
| Panjang jalur: | 7.0mm |
| Tork pengetatan | 1.2 Nm |
| Suhu yang terhad: | -40 ~ +125 °C |
| Bilangan sisipan | ≥ 500 |
| Mod sambungan: | Terminal skru |
| Jenis lelaki perempuan: | Kepala wanita |
| Dimensi: | 3A |
| Bilangan jahitan: | 8+PE |
| Pin pembumian: | Ya |
| Sama ada jarum lain diperlukan: | No |
| Bahan (Sisip): | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Sisip): | RAL 7032 (Abu Kerikil) |
| Bahan (pin): | Aloi kuprum |
| Permukaan: | Penyaduran perak/emas |
| Penarafan kalis api bahan mengikut UL 94: | V0 |
| RoHS: | Memenuhi kriteria pengecualian |
| Pengecualian RoHS: | 6(c): Aloi kuprum mengandungi sehingga 4% plumbum |
| Keadaan ELV: | Memenuhi kriteria pengecualian |
| RoHS China: | 50 |
| Bahan REACH SVHC: | Ya |
| Bahan REACH SVHC: | plumbum |
| Perlindungan kebakaran kenderaan kereta api: | EN 45545-2 (2020-08) |

Memperkenalkan Penyambung Tugas Berat 8-pin Siri HD: canggih dan teguh, penyambung ini menawarkan prestasi unggul untuk kegunaan industri. Dibina untuk mengendalikan beban berat dan menahan keadaan yang teruk, ia memastikan sambungan yang selamat, stabil dan tahan lama. Sesuai untuk persekitaran yang ekstrem, ia tidak akan gagal di bawah tekanan daripada getaran, kejutan atau suhu yang melampau.

Penyambung tugas berat Siri HD 8-pin melambangkan penyelesaian yang canggih untuk memenuhi permintaan sambungan komprehensif profesional industri. Direkayasa untuk penghantaran kuasa yang mantap dan cekap, penyambung ini memudahkan penyepaduan sempurna merentasi spektrum jentera berat. Dengan kapasiti bawaan arus yang besar, ia sangat penting untuk aplikasi berkuasa tinggi yang lazim dalam sektor seperti pembinaan, perlombongan dan pembuatan. Reka bentuk penyambung Siri HD 8-pin mengutamakan kemudahan pemasangan dan penyelenggaraan, menampilkan proses pemadanan yang diperkemas yang meningkatkan kecekapan operasi dan mempercepatkan aliran kerja. Pemasangan dan pembongkaran tanpa alat amat berfaedah untuk pakar yang beroperasi di lokasi terpencil atau di bawah tekanan projek yang terikat masa.

Keselamatan adalah yang paling utama dengan penyambung HD Siri 8-pin, yang direka bentuk untuk mengurangkan risiko dan melindungi peralatan dalam persekitaran yang mencabar. Penyambung ini menawarkan mekanisme penguncian yang mantap dan tahan terhadap keadaan yang keras, memastikan prestasi yang konsisten dan selamat. Pilih HD Siri 8-pin untuk penyelesaian sambungan berprestasi tinggi yang boleh dipercayai dalam persekitaran perindustrian.