
Rangkaian produk BEISIT merangkumi hampir semua jenis penyambung yang berkenaan dan menggunakan jenis hud dan perumah yang berbeza, seperti hud & perumah logam dan plastik siri HA, HB, arah kabel yang berbeza, perumah yang dipasang di dinding sekat dan permukaan walaupun dalam keadaan yang teruk, penyambung juga boleh menyelesaikan tugas dengan selamat.
| Kategori: | Sisipan teras |
| Siri: | HA |
| Luas keratan rentas konduktor: | 0.75-1.5mm2 |
| Luas keratan rentas konduktor: | AWG 18 ~ 14 |
| Voltan yang dinilai mematuhi UL/CSA: | 600 V |
| Impedans penebat: | ≥ 10¹º Ω |
| Rintangan sentuhan: | ≤ 1 mΩ |
| Panjang jalur: | 2.5-5.5mm |
| Tork pengetatan | 0.25 Nm |
| Suhu yang terhad: | -40 ~ +125 °C |
| Bilangan sisipan | ≥ 500 |
| Mod sambungan: | Sambungan skru |
| Jenis lelaki perempuan: | Kepala lelaki |
| Dimensi: | 10A |
| Bilangan jahitan: | 4 |
| Pin pembumian: | Ya |
| Sama ada jarum lain diperlukan: | No |
| Bahan (Sisip): | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Sisip): | RAL 7032 (Abu Kerikil) |
| Bahan (pin): | Aloi kuprum |
| Permukaan: | Penyaduran perak/emas |
| Penarafan kalis api bahan mengikut UL 94: | V0 |
| RoHS: | Memenuhi kriteria pengecualian |
| Pengecualian RoHS: | 6(c): Aloi kuprum mengandungi sehingga 4% plumbum |
| Keadaan ELV: | Memenuhi kriteria pengecualian |
| RoHS China: | 50 |
| Bahan REACH SVHC: | Ya |
| Bahan REACH SVHC: | plumbum |
| Perlindungan kebakaran kenderaan kereta api: | EN 45545-2 (2020-08) |

Penyambung tugas berat HA-004-M direka bentuk untuk kegunaan perindustrian, memastikan sambungan yang andal dan cekap dalam persekitaran yang keras. Pembinaannya yang teguh dan mekanisme penguncian yang selamat menjadikannya sesuai untuk sistem kritikal, menawarkan ketahanan dan kestabilan.

Penyambung ini memberikan perlindungan yang sangat baik terhadap habuk, kelembapan dan bahan cemar lain, memastikan sambungan elektrik yang selamat dan terjamin dalam persekitaran yang keras. Penyambung tugas berat HA-004-M didatangkan dalam pelbagai konfigurasi dengan kiraan pin dan saiz cangkerang yang berbeza, menawarkan penyelesaian yang boleh disesuaikan untuk kuasa, isyarat atau sambungan data.

Disebabkan reka bentuknya yang intuitif, penyambung HA-004-M boleh dipasang dan diselenggara dengan pantas dan mudah. Ini mengurangkan tenaga kerja dan masa, membolehkan pelaksanaan dan penyelenggaraan sistem elektrik yang berkesan. Kesimpulannya, penyambung tugas berat HA-004-M menonjol sebagai pilihan ideal untuk aplikasi perindustrian yang ketat, dengan ketahanan, prestasi yang konsisten dan pemasangan yang mudah. Dengan binaan yang teguh dan pilihan yang boleh disesuaikan, penyambung ini memberikan penyelesaian yang selamat dan berkesan untuk semua keperluan sambungan anda. Pilih penyambung HA-004-M untuk sambungan yang boleh dipercayai dan tahan lama.